ZWROT

W ciągu 14 dni od otrzymania towaru masz prawo dokonać zwrotu bez podania przyczyny. Napisz do nas na adres: tress-biuro@tresseyewear.eu   i poinformuj o swojej decyzji.

Do zwracanego towaru prosimy załączyć wypełniony formularz zwrotu (oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość), który możesz pobrać TUTAJ oraz  Koszt odesłania towaru ponosi klient.

Zwrot wpłaty dokonywany jest: przelewem bankowym na konto wskazane w e-mailu informującym o zamiarze zwrotu (dotyczy zamówień złożonych z płatnością przy odbiorze) lub automatycznie na numer rachunku/karty, z którego dokonana była wpłata (dotyczy zamówień z płatnością on-line) Zwrotu wpłaty dokonujemy do 14 dni, od daty otrzymania zwrotu.

adres do zwrotów:

Biuro Handlowe TRESS, Gorczenica 24 H,  87-300 Brodnica

 

REKLAMACJA

Jeśli chcesz zareklamować produkt, napisz do nas na adres: tress-biuro@tresseyewear.eu i wyślij reklamowany produkt razem z opisem na adres: Biuro Handlowe TRESS, Gorczenica 24 H,  87-300 Brodnica lub zdjęcia reklamowanego produktu z widocznymi uszkodzeniami na adres mailowy: tress-biuro@tresseyewear.eu lub sms na nr tel. 531 948 133

z dopiskiem „Reklamacja”

Do odsyłanego towaru prosimy dołączyć dowód zakupu (paragon lub FV lub inny sposób potwierdzenia zakupu produktu np. nr zamówienia).

Uwaga !! Zapoznaj się  – Ogólne Warunki Handlowe TRESS – TUTAJ

W związku z wadą możesz żądać:

  • wymiany rzeczy na wolną od wad,
  • usunięcia wady,

lub złożyć oświadczenie o:

  • obniżeniu ceny,
  • odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

Reklamacje rozpatrywane są max. w przeciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego produktu zgodnie z warunkami zawartymi w Ogólne Warunki Handlowe TRESS – TUTAJ